...The Sims2 Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...The Sims2 Forum...

Vše o The Sims2
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vaše zájmy:

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 8:39 am

Děláte něco zajímavého co moc lidí nedělá?Nebo máte uplně obyčejné zájmy a jen se chcete ujistit jestli to je tak obyčejné jak myslíte?Pište ZDE Smile A myslím že by se mohli trpět i menší diskuze o zájmech,co říkáte adminky?Smile)

Tak jsem se rozhodla že tomu tady trochu pomůžu:D

Já například ráda kreslím,když mám hodně času tak vyrábím bižuterii,taky s oblibou vyprávím(př.na icq je můj rekord 33 řádků na celý obrazovce ,kdy jsem jenom popisovala takovej nudnej den Very Happy ),potom taky navrhuju šaty,ale šít zatím moc neumím tak kdyby tu byla nějáká švadlenka z Brna tak se rozhodně ozvěte rabbit .No jsem spíš heh..kreativně založená tongue A ze sportů lozím pešky po horách-kdo nechápe vysokohorská turistika,jezdím na kole,docela dobře se potápím a když mně nevidí někdo známej(no známej I love you -tenhle smajlík mluví za vše) tak si i zahraju fotbal.THE END
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 11:13 am

Navrhuju saty (strasne me to bavi) a pak male sestre siju ty saty na barbinky,chodim na latinsko amerikanske tance (strasna nuda).MILUJU kresleni (ve tride PREJ maluju nejlepe,kecy)
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 11:25 am

Tak ja se teda taky pridam...
Nesnasim:Behani a jine blbiny,dechovky,vaznou hudbu,disco a techno...mno pak nesnasim take ty holky typu"Jeee ja jsem ta nej ze vsech"nebo"Jezis koukej na to zelene trycko s sedym pruhem,to je desny"nebo"Koukej jakou mam ruzovou sukinku a halenecku,a jeste vidis mam nove ruzovoucke pouzdro"... Rolling Eyes z toho se dokazu vystrelit i na Mars...
Mam rada:Kresleni,prehazovanou,brisni tance,keramiku,pop,rock,hip hop atd...,potom taky uprimne lidi kteri reknou vse na rovinu,spani Embarassed Laughing ,TS2,parby,zvirata,more a hodne dalsich veci...mohla bych jmenovat do aleluja... Laughing flower

THE END Smile flower rendeer
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 12:09 pm

Heh..holky my si budem rozumět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 12:59 pm

Tj...ale to je gooooood...alespon se nebudem furt dohadovat...doufam flower lol!
Návrat nahoru Goto down
Rory
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Rory


Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 11. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 9:55 am

hádání? ani nápad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeSun Apr 08, 2007 4:41 pm

Spinning... nic jinýho mě nenapadá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 1:29 am

Jujda tak to musis byt stihlounka jako lan Dancing co?? lol!
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 3:02 am

Dennissia napsal:
Jujda tak to musis byt stihlounka jako lan Dancing co?? lol!
Ehm, právě, že ne Crying or Very sad ... ale nemůžu o osbě říct, že jsem tlustá... prostzě jsem normální Smile
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 3:35 am

Ehm tak to jsmme na tom nejspis stejne...nejsem vychrtla ani tlusta...proste neco mezi Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 9:58 am

Já taky... je mi 12 a vážím 47... a měřím 151... takže jsem normální Smile
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 11:06 am

tak když už jsme u tohoh tak mně je 13 měřim 173 a vážím 65..taková akorát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 12:59 pm

wow...mi je 13 merim kolem 163 a vazim kolem 56(ale to delaji tezky kosti)... Very Happy Very Happy lol! lol! ses dosti moooc vysoka vero...a jak ti mam rikat?vero se mi nelibi...spis verdy nebo tak co?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 11:53 pm

Jo já vím,a s těma kostma jsme na tom stejně Laughing Laughing Co takhle Verčo Very Happy ?
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 5:58 am

Jo dobre verco...bez hacku ja pisu...taze verco Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 8:07 am

Dennissia napsal:
wow...mi je 13 merim kolem 163 a vazim kolem 56(ale to delaji tezky kosti)... Very Happy Very Happy lol! lol! ses dosti moooc vysoka vero...a jak ti mam rikat?vero se mi nelibi...spis verdy nebo tak co?? Smile
tak to máš podváhu... měly by jsi vážit 63
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 8:09 am

Tak to mi lichotis bo ja teda na podvahu nevypadam lol! lol! lol!...
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 9:56 am

SimSi:Jsi počítala BMI??Mně vyšlo nějakejch 21 když jsem to schválně kzusila a to by měla být akorát Smile
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 12:14 pm

Verco nam obema to vychazi stejne podle BMI kterej jsem zkousela... Smile Smile Smile A to je dobre...jsme tak akorat obe dve... Very Happy
A co vy ostatni??SimSi co ty??
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 1:08 pm

ja nevim, ani nevim, co to BMI znamena, takže Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 5:54 am

Je to Body master index...to je takovy jakoby meric jestli jsi v normalu nebo mas nadvahu nebo ses treba podvyzivena...Zadas jen kolik meris a vazis a ono ti to rekne... Wink
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 8:51 am

A nebo se to dá vypočítát vzorečkem tvá váha:tvá výška na druhou
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 9:09 am

A nebo tak. Ale to je jen pro ty co umej pocitat...a mezi ne ja teda rozhodne nepatrim...hi.. Very Happy lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 12:33 pm

Nechcete mi to někdo spočítat? lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 11:31 pm

SimSi:20,6 jseš v poho o 0,7 mín a jseš podvyživená Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše zájmy: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše zájmy:   Vaše zájmy: Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše zájmy:
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
...The Sims2 Forum... :: Ostatní diskuze :: Offtopic diskuse-
Přejdi na: