...The Sims2 Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...The Sims2 Forum...

Vše o The Sims2
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Soutěž o MissWorld

Goto down 
+5
Vera.sarance
Kali
Ell
SimSi
Kleo
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Kdo má vyhrát TŘETÍ kolo?
Má vyhrát Kali (SimSi)
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod1022%Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod10
 22% [ 2 ]
Má vyhrát Kleo
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod1033%Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod10
 33% [ 3 ]
Má vyhrát vera.sarance
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod1033%Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod10
 33% [ 3 ]
Má vyhrít Deni
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod1011%Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pod10
 11% [ 1 ]
Celkem hlasů : 9
 
Poll closed

AutorZpráva
Kali
Admin
Admin
Kali


Poeet p?íspivku : 78
Age : 32
Registration date : 31. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 11:17 am

Dennissia:Já bych se ti pokusila pomoct, jen mi řekni, co s tím je(podrobněji, jestli jsi něco nestáhla a najednou ti to nejelo).
To by bylo blbý,kdyby jsi nesoutěžila...a kdyby se k tobě připojila i vera Sad
To byj sme soutěžili jenom 3 a třeba se ještě něco stane
Jinak budu asi zase první, kdo pohovor dodá Smile
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 12:56 pm

No ja bych taky byla nerada kdybych nemohla soutezit...no ono ja uz se ptala na foru ts a par rad jsem dostala...nektere nefungovaly a nekere ete musim vyzkouset...proste aplikace se hrouti...downloady jsou pryc a stejne pada, ten soubor co radili jsem dala pryc tez nic a CI mi tez nepomohl...taze ete zbiva jen par rad ktere musim vyzkouset a snad nejaka pomuze Neutral
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 2:34 am

Holky,odstupuje Karol,totiz Ell
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 2:49 am

Ha,tak jsem nemocná už jdu dělat pohovor do večera ho tu asi máte.
Deni,to chce zkoušet a zkoušet,mně to občas dělá taky,jo otázka tobě se to vypne už při načítání nebo až třeba když si dáš sousedství a najednou "aplikace se zhroutila" nebo se to vypne samo?
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 3:23 am

Ahojky,to jste vy?Jsem ráda že na ten pohovor jste také ,pozvali mě do živého vysílání pořadu
Sinavět.Budou tam novináři,reportéři a já se bojím že něco řeknu blbě a oni se začnou smát nebo že se zakecám a oni nebudou vědět jak se mně zbavit.Co byste dělali na mém místě?Utekli?To já chci také,ale pak v televizi začnou blábolit „Naše kandidátka na MissWorld utekla hned před začátkem vysílání“Ooo,trapas.
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Souetz72kolona0
„Dámy a pánové“zazněl hlas reportérky a já jsem pochopila že už to zřejmě začalo
„Přivítáme naší kandidátku na MissWorld, Phoebe Browningovou“
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Soutez2kolotl8
Se strachem že spadnu na těch vysokých podpatcích,jsem šla za reportérkou z šatny
„Dobrý den“řeknu reportérce a zamávám do kamer abych tím pozdravila i diváky
„Dobrý den,posaďte se“řekne reportérka
„Tak slečno…..“
„Říkejte mi Phoebe“
„Tak,slečno Phoebe,začneme,jak jste přišla na to,že můžete být Miss?“
„Na tento nápad mě přivedla moje kamarádka Anastasia a ráda bych ji teď pozdravila,Ahoj Ani“Řeknu a znovu zamávám do kameru
„Kde,nebo co studujete?“
„Studuji na Chirurgické fakultě“
„Proč jste se přihlásila do Miss?Abych to upřesnila,co Vás k tomu vedlo?“
„Jak už jsem řekla,studuji na Chirurg. Fakultě a do miss jsem se přihlásila protože chci pomáhat všem chudým a nemocným dětem na zemi“dořekla jsem to s velikou pýchou
„Máte kluka,nebo milence?“
„Ne,nemám“řeknu trochu nejistě
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Soutez52koloht2
„Ne?A co ten mladý muž se kterým jste minulou sobotu chodila v parku?“dořekne a na velké obrazovce nad ní se objeví moje a jeho fotka v parku
se smíchem:„Před novináři se nic neutají,že?“
„Máte pravdu slečno Phoebe,a proto tady v našem pořadu přivítáme pana Briana Browna“dořekne a vejde sem Brian.Já vyskočím a hodím se mu kolem krku
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Soutez62koloju9
On mě postaví zpátky na zem a pronese „Phoebe,ty jsi vše co k životu potřebuji,vezmeš si mne?“
Řekne Brian a z kapsi vyndá krabičku potaženou černým sametem.Nejdřív jsem byla mimo,ale potom jsem pochopila že ho opravdu miluji „Ano,vezmu si tě,miluji tě,moje odpověď zní,ANO“
Dořeknu a on vyndá z krabičky prstýnek a nasadí mi ho na palec,dá mi polibek a já mu vyskočím do náruče.Moje zásnuby musela vidět asi celá Amerika,ale dnes mi to nevadilo,dnes jsem byla poprvé opravdu šťastná.
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Soutez82koloze0


Naposledy upravil dne Tue Apr 10, 2007 7:39 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 3:41 am

Hezký a moc, ale na mně trochu rychlý v reálu by mezi tím než přišel a než ji požádal o ruku byl rozdíl max. 2 minuty a to se mi trochu nelíbí vypadá to strojeně jako že "Ahoj Phoebe!Vezmeš si mně?Jo?Tak já zas jdu." ale jinak je to hezký a Phoebe se mi už trochu víc zamlouvá než na začátku Smile
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 3:58 am

Vem si to ze se treba pozdravili pak se obejmuli a dali si pusu,jak sem to tam uz psala,to vse vychazi tak na 4 nebo 5 min. Very Happy Embarassed
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Anastasija
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Anastasija


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 23. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 4:31 am

Kde si muzu kouknout na ucastnice souteze nejkrasnejsi simska?Pleas,rada bych za nekoho hlasovala Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Razz Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 4:38 am

Nasto,hlasovat uz nemuzes,protoze zacalo druhe kolo,a ucastnice muzes videt na 2,3,4,5,6,7,strance
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Kali
Admin
Admin
Kali


Poeet p?íspivku : 78
Age : 32
Registration date : 31. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 5:44 am

Jejda, tak mě Kleo předstihla Smile
Jinak nemusí to být takový pohovor z televize že? Můžeme mít vlastní nápad a já bych ho nechtěla Kleo krást.
Je to její nápad a něco musím dodat:
"Kleo, snubní prstýnek se nedává na palec Laughing Jinak musím uznat, že sis musela dát záležet. Máš to moc pěkné a celkově velice dobře propracovaný Wink
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 5:55 am

Jezis no jo Laughing affraid
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 6:58 am

Vero: no ono se mi to vypne kdy chce.NEkdy to ani nenacte,nekdy pri nacitani hry a nekdy pri nacitani sousedstvi, do rodiny se nedostanu...
Kleo:Paani tak ted se mi libi jeste vic.Ale souhlasim s verou ze to byllo trosku narychlo(takova rachla jizda to"Vezmi si me"...) Razz
Ale jinac NAHDERA!!!!!! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 7:11 am

Deni:Co zkusit projet downlody tím jak se to celan instalerem nebo tak,jestli tam nemáš nějákej extra hack kterej ti to kazí?
Kleo:Ti se musej mít rádi,objímat se nepřetržitě 4 minuty za to já bych toho svýho zakousla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 7:31 am

CI nic nenasel a downloady jsem vsechny dala pryc a nic,smazala jsem to co radili na foru ts a stejne to nepomohlo...ale jeste zkousim Sad
Tak sup dalsi intervia at mam co cist lol!
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 8:38 am

Nazdar lidičky!Asi by vás zajímalo co je u mě nového že?No abych řekla pravdu,je toho dost přestěhovala jsem se ke kamarádce na privát a mám za sebou 1.semestr.Určitě čekáte že za 1*,že?No asi vás zklamu 2- Very Happy.Jo a tohle je ta kamarádka :


Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Obrzek1lo9


Někdo zvoní,počkejte chvíli jdu otevřít.Držte mi palce,začínám být dost silně nervózní,uff…Tak a teď nadechnout a otevřít.Kouknu se z okna a vidím docela hezkou Asiatku s copánky a brýlemi.Náhodou vypadá docela mile,co říkáte?

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Obrzek2cp6


„Dobrý den.Já jsem Ayilah Kimová,z redakce Simíkovin.Vy musíte být slečna Ariana,že?“řekne a pousměje se,když mně vidí v obyčejných věcech.“Ano,to jsem já.Mužeme si tykat,ale..Ehm..Neměla jste přijít o hodinu později?“.“Vlastně měla, ale včera jsem vám volala,že přijdu o hodinu dřív ,abych stihla uzávěrku.Spolubydlící ti to nevyřídila?““No,nevyřídila.“Stacey za to ti tu tvou kytaru omlátím o hlavu.Argh! „Vadí to moc?Měla jsi něco v plánu?“ zeptá se a se zájmem si prohlíží můj dům.“Ani ne,tak tedy pojď dál.“ poněkud jsem zakoktala a vedla ji do podkroví,které se na rozhovor ideálně hodilo.“Můžeme začít?“koukla se na mně trochu nejistě.“Určitě.Tak se do mě tedy pusť.“ Usmála jsem se.¨
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Obrzek3gq1

“Jak se na škole cítíš,co vím já jsi tu teprve 2.semestr?Slyšela jsem něco o aférce s tvými bývalými spolubydlícími.“ „No,ehm..Vážně na to musím odpovídat?Řekněme že mi záviděli úspěch“začervenala jsem se.“Aha takže tedy nic..Něco pro naše mužské čtenáře,máš přítele?“ „Nemám mně nikdo nechce“od srdce jsem se zasmála,ale vždyť je to pravda,tak co.“A jak dlouho jsi bez přítele?Mám pocit že tenhle článek bude zajímat zvlášť pány.“uchechtla se a cosi si zapsala. „No skoro půl roku.“začínám dost vážně rudnout,pomoc.

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Obrzek4bx9


„A jaké máš zájmy?“ „No ráda kreslím a vyrábím roboty“ „Vážně?A jakého teď právě vyrábíš?“ „Na hraní“směju se a ona se přidává.Začíná se mi zamlouvat o trochu víc.“Kdy jsi se narodila?“ „3.2. 1985“ v tomhle duchu jsme pokračovali skoro další hodinu,občas tam sice zase vpletla nějáký blbosti typu „Jací kluci se ti líbí?“ ale jinak to proběhlo v klidu.A udělalo mi radost když se dva dny na to přiřítila do mého pokoje Stacey a mávala mi před obličejem časopisem a začala číst „Ariana i přesto že jsem ji překvapila trochu neupravenou se chovala velice mile a pánové,je už skoro půl roku bez přítele“,no tak dobrá no ,když to tam musela zmínit.No a tím už se s vámi loučím.Arivederci,uvidíme se příští kolo.

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Snapshot5323b73c7327dadmz7


Naposledy upravil dne Tue Apr 10, 2007 8:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 8:43 am

Dobry...tydle prepadovky jsou nejlepsi...a byla prichycena v tom tricku(mi se sice ohrome nelibi)no ale alespon to vypada tak nejak uprimnejc...jen je to takove uz moc vyzvidani od te redaktorky...no ale jinak moc pekne Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 8:46 am

Já si to taky myslím že už je to trochu moc,ale to víš jen školní noviny,nemá tolik zkušeností.Tričko nelíbí?Mně se to zdá jako jedna z nejhezčích maxis věcí zvlášt s těma kalhotama:sunny:
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 12:57 pm

Jo kalhoty jsou pekne(mooc)ale tricko se mi nelibi...mimoo uz mi jede TS2... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy no a uz jedu delat interviev-fotky uz mam Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 1:49 pm

Nazdárek!!

"Uuufl!! Říkám si když už jsem v parku. Mamča něco žvatlala o uklízení pokoje, no teda to mi snad neudělá když mám teď tolik práce!!" Tak jsem se radši rychle oblíkla a vykročila do parku který mám moc ráda. Je zima. Sedím si takhle na lavičce pod už opadanou vrbou když najednou vydím nějakou paní řítit se přímo ke mně. Sedne si vedle mě a zpustí.
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Snapshot131ad77a7328229dt8
"Ahoj. Jsem Laura Dien a pracuji pro časopis Simegirl. Už jsme spolu mluvily po telefonu. Ještě že jsem tě stačila doběhnout."
"A-a-ano jistě pamatuju si Vás, povídám ale zaskočením snad ani nedýchám."
"Tak tedy mám na tebe pár otázek.""Jistě jen se ptejte."
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Snapshot131ad77ab328227uq6
"Takže soutěžíš o titul Miss world, jak ses k Miss vůbec dostala?"
"Samozdřejmě že z televize. Jsem tady nová a proto jsem ještě ani neměla jinou možnost jak se o ní dozvědět."
"A proč ses do ní vlastně přihlásila? Toužíš po slávě?"
"Sláva mě neláká. Jsem tady z více důvodů."
"A ty hlavní jsou?"
"Řekla bych že podobné jako u každé soutěžící. Chtěla bych pomáhat chudým dětem z Afriky. Sama jsem tam vyrůstala a vím jak je těžké tam žít.Taky abych měla do života víc zkušeností a myslím že Miss je dost velká a dobrá zkušenost." V tom najednou uslyším kostelní zvony.
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Snapshot131ad77amixtr0
"Omlouvám se ale už musím jít, máme oběd a musím být doma včas."
"Nevadí!"Řekne a už jdeme obě cestou k nám domů...
"Tak a jsme tady."
"Ano tak mi ještě řekni něco rychle o tvojich přátelích"
"Jo tak mám pár kamarádek kterým věřím, i ony mě podporujou v téhle "Blbince"jak říkají..."
"A co kluci, kamarádi?"Povídá vyzvídavě a já uvažuju co ji mám odpovědět.
"Ano mám přítele a mám i kamarády."
"Představíš nám toho šťastného?"To už je ale moc a tak se snažím co nejrychleji debatu ukončit.
"Ano představím, ale až bude ten správný čas."
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Beznzvuyj4
Přijel taxík a tak se loučím nejen s Laurou ale i s vyklouznutím od uklízení pokoje. Alespoň tam bude zase trošku pořádek.
Na konec, když už jsem měla všecko hotové jsem se hodila do mojich šatů a začala na chodbě tančit a dělat různé blosti. Brácha ale zase otravoval tak jsem mu jednu...ehmm...no skoro vrazila heh...
Jo áá málem bych zapoměla. Máme úplně nový dům. No jo když v tam tom bylo tolik závad. Ale stejně je tenhle hezčí!!
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Snapshot131ad77a932828bog5
Ahojky v dalším kole!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 11:50 pm

pěkný,ten culík se mi nějak extra nelíbí v těch copánkách vypadá naprosto cheers
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 6:11 am

Dekuju...no ten copanek se mi zasejc libi...njn kazdy ma jiny vkus Very Happy :Djsme si kvit kvit... Very Happy Very Happy Very Happy

Tak co?Zadne ohlasy?? Shocked nebo alespon nejake dalsi kandidatky?
Návrat nahoru Goto down
Kali
Admin
Admin
Kali


Poeet p?íspivku : 78
Age : 32
Registration date : 31. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 12, 2007 10:31 am

Promiňte, ale missku dodám později... trochu jsem se ulejvala a te´d musím dohánět školu...o víkendu ji tu máte Smile
Návrat nahoru Goto down
Kali
Admin
Admin
Kali


Poeet p?íspivku : 78
Age : 32
Registration date : 31. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 9:01 am

Pohovor:
Ahojky všem, to jsem zase já. Včera mi volali od novin, že se mnou chtějí udělat rozhovor a trochu mě vyzpovídat. Sice chápu, že takových rozhovorů mě budou čekat snad desítky, ale netušila jsem, že už se mi někdo ozve tak brzo a jsem mile překvapena. Že mile? Samozřejmě, aspoň se o mě lidé dozví více a doufám, že je trochu nadchnu.
Nervozita na mě padla náhle, kdy se spojení na druhé straně ukončilo a přetrvává nadále. Máme se sejít v jedné z těch botanických zahrad. Docela fajn místečko pro rozhovor a ikdyž nejsem moc dobrý řečník, na pár otázek snad odpovědět umím. Tak mi prosím držte palečky.
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Zatekzx1

"Dobrý den. Jmenuji se Radka Kodrcábová, redaktorka z místních novin a jak už jistě víte, chtěla bych s Vámi probrat pár otázek. Doufám, že se Vám to příčit nebude." uvítá mě mile mladší paní a podá mi přes stůl ruku.
"Dobrý den. Ne, i přesto, že jsem trochu nervozní se mi to určitě nepříčí." usměji se a ruku ji naoplátku stisknu.
"Výborně. Takže první otázka... Co vás na této soutěži zaujalo, že jste se do ní přihlásila?"
"Abych pravdu řekla, tak asi vše, co je s ní spojeno (smích)"
"Co by jste dělala, kdyby jste skutečně vyhrála?"
"No... rozhodně bych byla strašně šťastná a splnil by se mi sen, v který bych věřila, i kdybych nevyhrála. Ale rozhodně to není jen tak a titul Miss si musím zasloužit. Neřídím se pravidlem: Nic nedělat a brát vše, co mi spadne do klína"
"Zajímavé myšlenka ale i přesto se Vás zeptám... Co by jste dělala, kdyby jste nevyhrála?"
"Hmm, tak určitě by mě to mrzelo ale nejsem typ, který je vysoce pomstychtivý a budu jako první, kdo popřeje vítězce a budu jí to přát, ikdyž korunku nedostanu já. Je to přeci jen soutěž a ta musí jednoho dne skončit a až se tak stane, vrátím se ke své staré práci"
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Pohromadms7
"A to je....?"
"Barmanka v jednom z místních klubů na jihu Španělska."
"Zajímavé povolání. Jste v této profesi spokojená?"
"Samozřejmě, jinak bych ji nedělala. Nalévání drinků mě baví a je to slušný podnik, takže tam nenajdete nějaký ožralce. Chodí tam slušní lidi, kteří se chtějí pobavit a občas si s nějakým zákazníkem popovídám"
"Jaký máte vztah ke zvířatům?"
"Rozhodně kladný. Mám je strašně ráda a v budoucnu bych si nějaké to zvířátko pořídit chtěla."
"Ano? A jakýpak? Smím-li se zeptat.."
"Asi pejska a pak papouška. Žádné z těchto zvířátek jsem mít nemohla, když jsem byla malá a tak si je chci pořídit teď, když můžu.
"Trochu zabrousím do vašeho soukromí... Našla jste nějakou zpřízněnou duši?
"Eh..(mírné rozpaky), bohužel ne."
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Rozpaitostbritneyzf2
"Jakto?"
"Žádná se nenašla ale i tak se pokouším najít si vhodného partnera."
"Vidím, že život berete s optimismem..."
"Ano, to máte pravdu. Každý si přeci jen zanadává na už tak krutou realitu ale já to tak černě nevidím a vidět ani nechci. Chci si užívat života ať to stojí, co to stojí. Někdy je to ovšem těžké ale člověk se s tím musí umět vypořádat."
"To je dobře, že to tak berete. Jinak se vrátíme zpět k Vám a vaší osobě... Záleží Vám hodně na vzhledu? Udělala by jste cokoliv, aby jste byla krásná?"
"Cokoliv? Tak to určitě ne. Věřím spíše tomu, že krásu člověka musíte hledat uvnitř a ne jenom okukovat zevnějšek a potom zjistit, že to není ten pravý. Bohužel někteří lidé dělají pravý opak a to mě mrzí."
"Jistě víte, že některé soutežící v předešlích soutěžích se díky své ppularitě hodně změnili, změníte se taky?"
"Na to je jednoduchá odpově´d... URČITĚ NE! Chci být taková, jakou mě mí nejbližší znají. Nedokážu si představit, jak bych se mohla změnit k horšímu a ani na to nechci pomýšlet."
"Máte strach z nějakých živých vysílání, které Vás zřejmě budou čekat?"
"Abych pravdu řekla, tak ano. Nevím, jak na mě budou reagovat ostatní a doufám, že je alespoň přesvědčím otom, že nejsem nějaká namyšlená fiflena. To já opravdu nejsem"
"Co by jste chtěla poradit těm, kteří se chtějí do takové soutěže přihlásit?"
"Rozhodně ať ze sebe vydají to nejlepší, co v sobě ukrývají a ať to zkusí. Hlavně ale a´t zůstanou sami sebou."
"Bohužel nemáme moc času, který bych Vám chtěla věnovat slečno a tak poslední otázka... Co by jste chtěla vyřídit ostatním, kteří Vám fandí?"
"Rozhodně, že jim moc děkuji, že mě podporují a doufám, že je nezklamu. Budu mít radost z každého hlasu, který mi kdo pošle a doufám, že jsem je něčím zaujala."
"Výborně. Moc Vám děkuji slečno a přeji Vám hodně štěstí v budoucnosti."
"Děkuji, Vám taky" a na rozloučenou si znovu podáme ruky.
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Podnrukouxb4

A co na kandidátku říká sama redaktorka?
"Když jsem ji poprvé spatřila věděla jsem, že je to holka se srdcem na správném místě. Rozhodně se mé přesvědčení vyplnilo. Když mi odpovídala na mé otázky, ani u jedné se nezasekla a mluvila s rozumitelně a plynule a jak se řekne lidově... nemlátila prázdnou slámu. Věděla, jak to v životě chodí, což mě překvapilo. Je plná energie a věřím, že v životě dosáhne vrcholu. Pevně věřím, že se díky této soutěži jistě prosadí a dostane se daleko. Jestli ale vyhraje to nevím."
Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Konecjy4
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 9:21 am

No dobrý,ale stratšně je podobná Kate,Kali Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kali
Admin
Admin
Kali


Poeet p?íspivku : 78
Age : 32
Registration date : 31. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 9:26 am

Heh, abych pravdu řekla, tak jsem ju podle Kate trochu dělala... možná trochu víc ale Kate to určo není. Originál no soutěží nedávám hh Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž o MissWorld
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
...The Sims2 Forum... :: The Sims2 ostatní :: Souteže-
Přejdi na: