...The Sims2 Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...The Sims2 Forum...

Vše o The Sims2
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Soutěž o MissWorld

Goto down 
+5
Vera.sarance
Kali
Ell
SimSi
Kleo
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Kdo má vyhrát TŘETÍ kolo?
Má vyhrát Kali (SimSi)
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod1022%Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod10
 22% [ 2 ]
Má vyhrát Kleo
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod1033%Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod10
 33% [ 3 ]
Má vyhrát vera.sarance
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod1033%Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod10
 33% [ 3 ]
Má vyhrít Deni
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod1011%Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pod10
 11% [ 1 ]
Celkem hlasů : 9
 
Poll closed

AutorZpráva
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 21, 2007 11:44 am

Modely obleceni
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 2:50 am

No to by nám nedošlo..je teda jedno jak to pojmem?.....EDIT:Ted nebudu mít aspon tak týden čas,vadilo kdybych sem dala 3.kolo už večer a pak třeba za týden až by začlo hlasování bych zas přišla??Nechci soutěž skončit...
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 5:08 am

Nevadilo by nam to,vere.sarance davat povoleni pridat simku uz ted,vy ostatni si pockejte na zacatek. queen
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 11:25 am

Bezva,zítra to tu bude,nafoceno už mám ted jen to napsat
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 27, 2007 6:11 am

Hey lidi tosh co??nejak se to tu nehybe...?? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 28, 2007 1:05 pm

Tak,konec druheho kola
Kali....1bod...1+3=4body
Kleo...2body..2+3=5bodu
Vera..1bod...1+1=2body
Deni...2body..2+0=2body
Tema pristiho kola znate
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 1:49 am

Taze uz muzem psat a davat posledni dilek?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 2:30 am

Jasne Wink
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 4:39 am

Přehlídka

Ráno:
"Přehlídka?!"
"Jo přehlídka na molu."
"Na molu?!?!"Celá vyjevená koukám na známou tvář Laury Dien se kterou už jsem dělala rozhovor.
"Nic to není, jen máš na sobě nějaký model, jdeš po pódiu a kolem jsou diváci a fotografi.To zvládneš uvidíš."Uklidňuje mě, ale já mám pořád pohled jako vrah...
"No tak jo no..a-ale kdy?"Konečně ze sebe vysoukám pár slov.
"Dnes večer al..."V tom ji skočím do řeči
"DNESKA?!!"Myslím že jsem to trošku přehnala když jsem křikem vzbudila i taťku který byl po noční směně.
"Budou tam fotografi,rodina i tvoji kamarádi, nemáš se čeho bát!"Trošku silnějším tónem mi to Laura vysvětluje."Tyhle slova jsem potřebovala slyšet protože jsem si hned vzpoměla na moje kámoše...
"Tak jo!"Řeknu a plná odhodlání už se jdu připravovat, protože už jsme měly jít abychom to všechno připravily.
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Snapshot9328fc6773290cevy3

Večer:
Všechno už je připravené-i já mám plno oblečení a hurá do boje. Z okna jsem viděla přicházet dost lidí a všichni byli oblečení dost ehm...společensky.Ještě jsem seděla před zrcadlem ale Laura už na mně zavolala a já musela jít. Bylo to překrásné...příroda(bylo to venku),a nad rybníkem prosklené molo...
Nejdřív jsem se navlíkla do plavek...ale nemůžu říct že nebyly pěkné
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Sivsout283kj9


Noo a potom ještě i plesové šaty, které mě totálně dostaly...tolik lesku a třpitu...no prostě úžasné
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Sivsout2832jz0


"No nebylo to až tak stašné jak jsem čekala..."Povídám si pro sebe když předvádím model-,,Růže v zajetí vln"...Byl konec a já se uklonila. Potlesk mě dostal a já byla tak štastná.
Už skoro všichni odešli a já pořád stála na molu jako přibitá. Jediný kdo ještě stál byl Matias, můj kámoš z naší party.Vyskočil za mnou na molo a já cítila jak se mi rozbušilo srdce...Začal zase provokovat a tak jsem ho žduchla.
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Snapshot1337d4959337e8fct4
No Stejně mi to nebylo nic platné protože jsem zjistila že jsem zamilovaná...takže mi nezbývalo udělat nic jiného než...
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Snapshot1337d495d337e9egn8


Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 04, 2007 12:24 am

Juuu,takhle jsem si predstavovala prehlidku,supa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 04, 2007 6:03 am

Dobrý den.Vítáme Vás u dalšího sledování pořadu MódaaSim.Dnes uvidíme nejnovější kolekci Beaty Rajské,kterou na sebe vyzkouší Phoebe Broowningnová.Kolekci ukáže v nádherném hotelu La Palmo.Okolo móla vidíme krásný bazén který bohužel není na plavání.A už vidíme přicházet naší hvězdu.
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pho3ai2
První model je každodenní oblečení.Phoebe v novém modelu vypadá fakt dobře.Každý z těch to tří modelů Vás vyjde na 50000 tisíc dolarů.Tyto modely si určitě nemůže dovolit každý.
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Phohe8
A máme tu společenské oblečení.Jsou to jedny z nejlepších modelů Beaty Rajské.Každý z těchto modelů stojí 80000 tisíc dolarů.
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pho1yf3
A nyní poslední a krásné plavky.Plavky patří k levnějším ale přesto drahým záležitostím.
Jsou ideální pro silnější ženy.Jsou udělány z látky Pefikus (tak se jmenuje ta látka).Ta látka se jen tak neroztrhne,pokud ji nebudete stříhat.
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pho2it3
„Tak co miláčku?Líbila jsem se ti?“zeptám se
„Byla jsi perfektní“řekne mi můj miláček a políbí mě na tvář.
„Briane, padáme,koukni se na ten slejvák“řeknu a podívám se na horu „Do hotelu La Palmo,Pho,pojď“
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Pho4to3
Doufám že jsem se vám v modelech líbila a doufám že toto poslední kolo budete hlasovat pro mě.Líbá Vás vaše Pho.
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 04, 2007 10:30 am

No mám výhrady k ceně,volbě oblečení a tý ošklivý moderátorce,ale pěkný to je Very Happy Äle líbat nás teda nemusela Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 04, 2007 12:06 pm

„Vítejte v Mim-Paláci na přehlídce značky Sim Yorker.Přehlídkou vás bude provázet Hannah Tylerová a Simon McKinney.“ zazní nahraný hlas,dost podobný tomu co slyšíváte v tramvaji když jedete do školy a já znervózním.Za chvíli to začne.Má první velká přehlídka.No,né úplně,ale na té přehlídce Simiana Diora to dopadlo dost špatně.Eh, já musím,zatím co vám tady vyprávím už mám být dávno na molu.

„Tak už začíná druhé kolo naší přehlídky.A konečně přichází na molo další modelka.A na ní nestárnoucí bílá košile se stále módními šortkami.Na této modelce úžasně vynikají díky její tmavé pleti,ale dámy nebojte se i vám tento model bude slušet.Pánové si jistě všimli poněkud provokativního šněrování na šortkách,ale k tomu to kovbojskému stylu se to velice hodí.Viď ,Simone?“ drbne moderátorka do toho druhého,jelikož si všimla,že poněkud oněměl při pohledu na ty hrozný šortky.Ach jo a prý že chlapi myslí jen na jedno.Na fotbal.No co jste si mysleli Laughing Zatím procházím dál po molu a Simon pořád nic až na jednou po minutě z něj vyjde něco jako „J-j-j-j-j-istě Hannah.“.

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Ariana1modelpl3


*****Po chvíli.***

„A teď následuje model vhodný především pro každodenní nošení,nebesky modré tričko bez ramínek v kombinaci s džínovými ¾ kalhoty.Tento model je vhodný především na každodenní nošení,klidně i do práce.“mluví Hannah a já zrovna málem zakopnu.“Ale nedoporučuji úřednicím,to by to pak na úřadech pěkně vypadalo“směje se Simon,ale hned přestává,protože se to nikomu se to nezdá vtipné.Jo konečně jsem v maskérně,a teď honem převlíknout a čekat na závěr přehlídky.Uffff.

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Ariana5modeliq6





„A nyní přichází záverečný bod večera společenské šaty s názvem´Vášeň v rudé´.K tomu se nedá nic říct nádhera.“řekne Simon a Hannah ho doplní“A tímto modelem se s vámi loučíme,doufám že jste se bavili a ´Ahoj´"

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Ariana4modelri7
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 05, 2007 1:37 pm

Ta moderatorka je nahodou hezka,a cena je stoprocentna (vlastni zkusenost)a TO OBLECENI JE TAKY HEZKE
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 05, 2007 11:17 pm

Nevím,ta moderátorka mi přijde jak nějáká holčina z diskotéky co se tam dostala omylem,ale necháme to být:-)...Uvědomuješ si že by stáli cca 1.milion v českejch??..To si spíš myslím že tam mělo být CZK..Já nemám nic proti oblečení jako takovýmu,to pěkný je,,ale spíš prtoi volbě tohoh každodenního..To neřeš
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 06, 2007 2:17 am

Nechci soutezit, ale plivnu to sem... tema modni prehlidky: budoucnost
Annie ParkerováKomentuje: ´Francouzký návrhář Jacque Francisko

Úvodem:Annie se moc těšila na druhé kolo a když se dozvěděla, že se má obléknout do stylu budoucnost, začala štrachat v šatníku a hledala a hledala, ale marně a tak si začla za francouzkým návrhářem, který ji navrhl plavky, každodenní oblečení a společenské oblečení. Annie byla velmi nadšená a když přišli fotografové a sestavili molo a kulisy, Annie se začla fotit. ,, Cítila jsem se jako hvězda," povídá po focení. Je vidět, že jí focení ohromně bavilo Smile

Každodenní oblečení
S tím byl trošičku problém. Nakonec jsem se rozhodl, že trošku zapojím minulé styly z osmdesátých let atd. Nakonec jsem zvolil úzké džínsy a boty na vyším podpadku. Doladil jsem to delším svetrem, kterému jsem udělal hlubší výstřih, takže kouká kousek podprsenky, ale uvidíme, co se budou opravdu v budoucnu nosit :wink: .
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Kazdodeni

Plavky
Plavky také byli problémem, ale jak se říká: když je problém, tak ho řeš a když to nejde, je to jenom nevyřešitelná blbost. Tak jsem hledal a hledal, až jsem vytvořil plavky bez ramínek, která drží na prsou. Kalhotky jsem zvolil porvázkové. A aby krásně ladili s vodou, udělal jsem je do tyrkysové.
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Plavkykopie


Společenské oblečení
V této oblasti jsem žádný problém neměl, spíš jsem měl problém, vybrat ty nejhezčí, protože já miluju takovéhle ty šaty... nadejchané, koktejlky, takže to byl asi problém. Nic méně jsem nakonec vybrat mini šaty, které byli dole krásně rozeptláté, takže to mělo krásný efekt. Annie to moc slušelo Smile
Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Spolecenskysaty
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 06, 2007 9:24 am

Jeeeeee,zapojim to do souteze Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Kali
Admin
Admin
Kali


Poeet p?íspivku : 78
Age : 32
Registration date : 31. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 06, 2007 10:43 am

Tak počkat počkat!
Tohle vážně nechápu... Všichni si prošli všemi disciplínami a najednou někdo může být klidně přidán v rpůběhu posledního kola? To je podle mě trochu nespravedlivé nemyslíte?
Ale co mě nejvíce rozčílilo bylo, že Mysicka pak nemohla hrát dál, protože neměla moc času a tak to měla vyhrazené. To by si klidně mohla taky jít sem dát svoji simku. Myslela jsem, že pravidla by se měla dodržovat...možná tam i toto pravidlo chybí.
A jestli i tak nic s tím nenadělám, odhlašuji se od soutěžě a SimSi si může vzít mé body...
Jinak to má pěkný Wink Hodně štěstí SimSi
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 07, 2007 1:43 am

To by bylo nespravedlive pro toho kdo se ted prihlasil,zacinal by s nuly.Kali,to je skda ze koncis,ty koncis jenom kvuli tomu ze hraje SimSi??? confused
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 07, 2007 2:14 am

Kleo:Sprominutím Kali nemusí končit když Simsi stejnak nechce máš to tam hned na začátku!!!!
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 07, 2007 3:19 am

Taky nevim, co resite... ja s Annie soutezim na SimSvete a tam sem delala toto kolo, tak jsem myslela, ze bych to mohla dat i sem... jen tak na okrasu...
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 07, 2007 5:11 am

Simiku,zapojila jsem te do souteze.Hlasujte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 07, 2007 5:33 am

Kleo:Já si myslím že je zbytečný aby hrála simsi když stejně nechce!
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 07, 2007 8:05 am

Tak to nereste... muzu podporit Kali, ale stejne bude porad hrat Kali Smile
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 07, 2007 8:08 am

vera.sarance ja se ji na icq ptala jesli chce,ona rekla ano
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Sponsored content





Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o MissWorld   Soutěž o MissWorld - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž o MissWorld
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
...The Sims2 Forum... :: The Sims2 ostatní :: Souteže-
Přejdi na: