...The Sims2 Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...The Sims2 Forum...

Vše o The Sims2
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Downloady které DOPORUČUJETE.

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeTue Jan 30, 2007 11:21 am

Sem dávejte downloady které doporučujete.
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 6:12 am

Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 4:53 am

Me se zase mocinko libi toto:
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=213108

http://modthesims2.com/showthread.php?t=190771

Jsou to kolotoce-PLNE FUNKCNI kolotoce...horskou drahu si muzete i vytvorit, potom auticka, strasidelny tunel, nejaci klauni a skakaci hrady, to posledni je ruske kolo...je to vazne bozii Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kleo
Admin
Admin
Kleo


Poeet p?íspivku : 154
Age : 32
Registration date : 30. 01. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 4:58 am

Uz stahuju
Návrat nahoru Goto down
https://thesims2forum.forumczech.com
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 5:02 am

:-D...tak stahuj...ja je uvidela a hnedka byly pekne u me doma(v compu):-D...ani chvilku jsem necekala...
http://www.helgasims.com/
tady jeste stranecka i s teen oblecenim(ktereho mam ja nedostatek Crying or Very sad)...
Presny link nepisu protoze je to tam porad stejny i kdyz kliknu na cokoli...zkuste to tam prolezt
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 5:17 am

Můj favorit na oblečení je http://www.tschibisims.de.vu/ jo a Deni jen tak mimochodem je to zaměřený hlavně na teen-holky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 5:21 am

Jo tudle stranku znam...uz jsem z ni stahovala ale ve hre nic nemam...nevi nekdo jak stahnout ten MESH??????? Crying or Very sad inac kujii vero Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 7:30 am

to většinou nemusíš stahovat,já ve hře všechno mám.Nemáš třeba už moc downloadů?Nebo víš co mi některý dělá,zobrazuje se mi to v tý malý ikonce jako nějáký maxis,nepřehlídla jsi to třeba:-)?
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 11:15 am

No tech downloadu...Embarassed mam celkem(hodne)dost...inac to maxisacky urcite ne protoze toho obleceni moc nemam a toho bych si vsimla...ja kdyz mam neco maxisackyho jako vlastni tak to vymazu...ale vsechny downloady mi jdou tak ze by jen tyhle...scratch pale
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 12:19 pm

Dennissia napsal:
No tech downloadu...Embarassed mam celkem(hodne)dost...inac to maxisacky urcite ne protoze toho obleceni moc nemam a toho bych si vsimla...ja kdyz mam neco maxisackyho jako vlastni tak to vymazu...ale vsechny downloady mi jdou tak ze by jen tyhle...scratch pale
Na Karolec s downlaodam nemáš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 1:10 pm

No...je to mozny...ja jich mam asi kolem 7300...no neni to nijak hodne...ale znam i lidi kteri jich maji min:D
Návrat nahoru Goto down
SimSi
Moderátor
Moderátor
SimSi


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 01. 02. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 1:46 pm

Dennissia napsal:
No...je to mozny...ja jich mam asi kolem 7300...no neni to nijak hodne...ale znam i lidi kteri jich maji min:D
Já jich mám okolo 1000 Smile
Návrat nahoru Goto down
Vera.sarance
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Vera.sarance


Poeet p?íspivku : 103
Age : 30
Registration date : 16. 02. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeMon Apr 02, 2007 5:10 am

Já 4859 když už jsme u toho a ramku 512MB,ehm Wink
Návrat nahoru Goto down
Kali
Admin
Admin
Kali


Poeet p?íspivku : 78
Age : 32
Registration date : 31. 01. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeMon Apr 02, 2007 5:32 am

Já mám asi přes 2000 downloadů a mám 512ramek. Smile
Jinak se ti to třeba může ukázat jako normal maxis oblečení, nebo dokonce, že je tam sim namalovaný jako nahý a přitom je to normla oblečení Wink
Návrat nahoru Goto down
Dennissia
Nemluvňátko
Nemluvňátko
Dennissia


Poeet p?íspivku : 94
Age : 30
Registration date : 10. 03. 07

Downloady které DOPORUČUJETE. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downloady které DOPORUČUJETE.   Downloady které DOPORUČUJETE. Icon_minitimeMon Apr 02, 2007 7:27 am

Ja mam dve 512...taze to mam dobry...ale mam trojnasobek downloadu nez vy... Very Happy Very Happy Very Happy ...no...ale rikam jako maxisacky to urcite nemam... pale tak nefim
Návrat nahoru Goto down
 
Downloady které DOPORUČUJETE.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
...The Sims2 Forum... :: The Sims2 ostatní :: Downloady-
Přejdi na: